S kávou v ruce

3. června 2018 v 10:54
Ahoj čau čau,
Osobně na tento typ článků moc nejsem. Ale jak si tak projíždím blogama a čtu různé druhy článků tak je vidno že je to dost,, populární". Netuším zda se to bude dobře, snadno a rychle číst. Aby to nebylo zbytečně dlouhé atd atd bla bla bla... Jdeme na to.

Jelikož je neděle a já asi jako každou druhou neděli mám budík na pátou, vstávačka, kafíčko, snídaně.. Atd.
Následuje čekačka na busik, který mě, ještě rád, odveze do firmy, kde udělám ve třech hodinách to.,co je objednané.🤣🤣
Jak píšu chodím na pouhé tři hodiny v neděli a než mi tu začnete psát komentáře typu (chuderko, to bych nechtěla, vždyť se to ani nevyplatí) tak moment moment panctvo. Osobně mě to nedělá žádný problém a naopak to uvítám protože aspoň můžu jít pátky domu o ty tři hodiny dřív.🤗🤗🙄
No, po třech hodinkách věnování se listovému těstu, nasedám opět do dopravního prostředku a nechám se milostivě odvézt až div ne před barák.
Po odemceni dveří zjištěno že přítel už nespinká, a já můžu začít uklízet, vařit a chystat se na další program dne. 🤣🤣.
Po O, nasedám opět do dopravního prostředku značky WW Passat a s přítelem razime za hodně hodným párem lidi, který se zkládá z mé nejmilejší kolegyně přítelkyně a ženy kterou znám. Po pár hodinách hraní na nejoblíbenější tetu a strejdu odjíždíme domů. A jelikož už tak trochu tuším jak to bude vypadat tak po příjezdu domu já usnu jak dřevo a jelikož vstavacka ráno ve čtyři hodiny tak v osm už nebudu vědět o světě a má milovaná polovička půjde vydělávat, asi na tu dovolenou snů 😁😁❤️😗.

Tak, to je a bude naše neděle. A jaká bude ta Vaše?
Zkuzte mi napsat, jestli by se vám tento typ článku zdál dobrý či nikoli.
Mějte se krásně a pa 😗😗❤️❤️
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ESTÉT ESTÉT | 3. června 2018 v 17:13 | Reagovat

To je moc hezký a hodnotný článek, protože promlouvá ke čtenáři a má duši. Je to osvěžující po těch nesmyslných a vypreparovaných "článcích" o anime a různých bájných bytostech. Deníčkové články ze života jsou opravdové a mají co říct. Tak jen pokračuj. Přeji ti co nejhezčí zážitky z tvého opravdového života. :-)

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 3. června 2018 v 20:11 | Reagovat

Já měla neděli takovou z části proválenou, byli jsme s přítelem u našich, natrhali jsme pár košů třešní u známých, potom jsme se stavili u příbuzných a teď hurá na noční. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama